Gençoğlu Grup Şirketleri

Mioro Mioro

Türkiye'de altın takı üretimi alanındaki deneyimi sayesinde güçlü, yenilikçi ve sektöre yön veren bir kuruluş olan Mioro, özellikle altın zincir konusundaki yatırımları neticesinde ihracatta sektör liderlerindendir. Aktif olduğu bölgelerdeki pazar payını her geçen yıl arttıran şirket, teknoloji, kapasite ve ürün çeşitliliği açısından dünyanın önde gelen altın takı üreticileri arasında gösterilmektedir.

www.mioro.com.tr
Jival Jival

Altın ve pırlanta sektöründe 2006 yılında kurulan Jival, hızlı ve emin adımlarla büyüyerek sektörün perakende alanında lider markalarından biri olmayı başardı. Türkiye genelinde geliştirdiği geniş satış ağıyla ürünlerini binin üzerinde satış noktasına ulaştıran şirket, kaliteye ve tasarımda yeniliğe önem vererek büyümeye devam etmektedir.

www.jival.com.tr
Starcity AVM Starcity

2010 yılında kapılarını ziyaretçilere açan Starcity Outlet Center, yaklaşık yüz otuz dört bin metrekare inşaat alanına ve kırk beş bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Marka karması ve kalitesi açısından bulunduğu bölgenin ve İstanbul’un tercih edilen AVM’leri arasında yer alan Starcity, 2016 yılında Gençoğlu Grup bünyesine katıldı. Bu yeni solukla beraber belirli değişiklikler yapılan AVM’de, hem ulaşılabilir hem kaliteli bir alış veriş deneyimi sağlanması amaçlanmaktadır.

www.starcity.com.tr

Gençoğlu Grup Yatırımları

Palladium Ataşehir AVM Palladium Ataşehir

Türkiye’nin en başarılı AVM projelerinden biri olan Palladium Ataşehir yaklaşık kırk bin metrekare kiralanabilir alan, yüz doksana yakın mağaza ve otuz iki katlı bir rezidans kulesinden oluşmaktadır. 2008 yılında açılışı yapılan proje, Anadolu Yakası’nı tanıştırdığı markalar ve dev cam küresiyle ilklere imza atmaya devam etmektedir.

www.palladiumatasehir.com.tr
Palladium Antakya AVM Palladium Antakya

İstanbul Ataşehir’de yakalanan başarının getirdiği güçle 2013 yılında kapılarını açan Palladium Antakya yaklaşık kırk bin metrekare kiralanabilir alanı ile bölgede yapılan en büyük organize perakende yatırımlarındandır. Projeyle Antakya’ya kazandırılan yeni markalar ve sosyalleşme alanlarının yanı sıra, bölgenin devam eden kalkınmasına da destek olmak amaçlanmıştır.

www.palladiumantakya.com.tr
Kolektif House Kolektif House

“Birlikten kuvvet doğar” felsefesi ile ofis anlayışını yeniden tasarlayan Kolektif House, üyelerine yaratıcı, verimli, sosyal ve ekonomik çalışma alanları sunmayı hedeflemektedir. 2014 yılında kurulan ve karşılaştığı ilgi ile hızlı bir şekilde büyümeye devam eden şirket, her geçen gün projelerine yenilerini eklemek için çalışmaktadır.

www.kolektifhouse.co